Program 189. Samoborskog fašnika

Program 189. Samoborskog fašnika
   

Program 189. Samoborskog fašnika od 6. do 17. veljače 2015.

podijeli sa ekipom
   

 

Petak, 6. veljače 2015.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
18:00    Otvorenje Fašnika
18:30    Dolazak glumačkih zvijezda  
           Proglašenje Slobodne Filmske Fašničke Republike
       
19:30   Kasting - izbor maski
20:00   Money 2 i Mario Huljev
FAŠNIČKI ŠATOR
20:00    Učiteljice / Fini dečki

Subota, 7. veljače 2015.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:00   Dječji fašnik: Bambi kids, PK Balans, DV Bambi, DZ Zagrepčanke i dečki, DV Tintilinić, DZ Čarobni    
            zvuci, PK Point, DZ Kikići, Medenjaci, Teen genijalci, Pisarovinske mažoretkinje, Udruga Razbribriga,
            Filhos de Bimba capoeire, Gospel zbor Sunce, Cro dance i La dance, Charlie Chaplin (Bol, Brač)
14:10    Taborska naklapanja – predstavljanje mjesnih odbora
14:30   Plesne grupe: Zuzana, Shimmice
15:30   TD Ferdo Livadić
16:15   Komedija Drobilica: Vid Balog i Denis Bašić
17:00   Samoborski fakini
18:00   Bailatino: Kum
19:00   Gostujuće fašničke grupe: Kurenti (Ptuj, SLO), Snješko bijelić (Čapljina, BIH), Stativske gljive  
            (Karlovac, HR)
19:30   Kasting – izbor maski
20:00   Vatra
TRG MATICE HRVATSKE - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Špelunkica, Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
LIVADIĆEVA ULICA - ETNOcest
12:00  Otvaranje Tabora mjesnih odbora
KLIZALIŠTE - bivša vojarna Taborec
13:00 – 15:00    Metloboj – hokej s metlama - KHL Srake
15:00 – 16:00    Krafling – boćanje s demižonima
*Sanjkaški klub Zavojec – sanjkanje za sve, ako ima snijega
FAŠNIČKI ŠATOR
20:00    Opća opasnost / Fini dečki

Nedjelja, 8. veljače 2015.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:00    Dječji fašnik: DZ Zgrebački mališani, Pikići
11:00    Povorka dječjih vrtića: Izvor, Osmijeh, Obzori, G. Vitez, Potočić, Mali prijatelji, Maslačak - Đurđevac 
12:30    Ivana Radovniković: Bajke u pjesmama
13:30   Kurenti
14:00   U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog
15:00   Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
                        MO Vrbovec, GČ Giznik – Anindol
                        U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog
                        MO Celine, MO Pavučnjak
                        U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog
                        MO Farkaševec               
18:00   TS BEZ KONTROLE
19:30   Kasting – izbor maski
20:00    Karizma band
TRG MATICE HRVATSKE - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Špelunkica, Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
LIVADIĆEVA ULICA - ETNOcest
14:00  Tabori mjesnih odbora
FAŠNIČKI ŠATOR
12:00    Fašnički ples zezancija za roditelje i djecu

Petak, 13. veljače 2015.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
18:00    Gostujuće fašničke grupe: Krnjeval (Brist, HR), KG Makarska rivijera (HR), Župa Dubrovačka (HR),
            Ston (HR), Dobova (SLO)
18:30    Srednješkolski fašnik: Gimnazija A. G. Matoša, Srednja strukovna škola,  Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Centar Lug           
19:00   Prapodravci
19:30   Kasting - izbor maski
20:00   KUD Oštrc
20:30   Shooters band
FAŠNIČKI ŠATOR
20:00    Neki novi klinci / Strings

Subota 14. veljače 2015.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:00   Dječji fašnik: DZ Bajka, DZ Bim-bam-bom, DV Malešnica, Resnički mališani, DZ Kikići, Medenjaci,
            Teen genijalci, Hip hop by SalSam, DV Smokvica, PK Barbara, DV Tratinčica, Akrobatski rock'n'roll
11:00   Srakotrk - OK Japetić (proglašenje pobjednika oko 13 sati)
13:15   Crtić Me-Do   
14:45   Taborska naklapanja – predstavljanje mjesnih odbora
16:30   Babina špajza
17:30   Bailatino: Kum
18:30   Gostujuće fašničke grupe: Župa Dubovačka (HR), Črni maček (Ludbreg, HR), Pehinarska gospoda         (Pehlin, HR)
19:30   Kasting - izbor maski
20:00    The Frajle
TRG MATICE HRVATSKE - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Špelunkica, Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
LIVADIĆEVA ULICA - ETNOcest
12:00  Otvaranje tabora mjesnih odbora
FAŠNIČKI ŠATOR
20:00    Ban i Diktatori / Kocka šećera

Nedjelja, 15. veljače 2015.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:45    DZ Samoborček 
11:00    Povorka osnovnih škola: B.Toni, M. Lang, M. Šilobod, Rude, Samobor
13:00    Briljantin – Unity S
13:30    Exit band
15:00   Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
                        MO Veliki i Mali Lipovec, MO Hrastina
                        U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog
                        MO Domaslovec, MO Gradna, MO Podgrađe Podokićko
                        U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog 
18:30    TS Od sumraka do zore
19:30  Kasting - izbor maski
20:00  Flat band / Rockfeleri
TRG MATICE HRVATSKE - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Špelunkica, Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
LIVADIĆEVA ULICA - ETNOcest
14:00  Tabori mjesnih odbora
FAŠNIČKI ŠATOR
12:00    Fašnički ples zezancija za roditelje i djecu

Utorak, 17. veljače 2014.
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
18:30    Fašnička povorka i revija nominiranih za Zlatnu krafnu
           Dodjela prestižne nagrade Fašničke galge u kategoriji: dajem život za Fašnik
Dodjela nagrade Srakino gnezdo
           Dodjela najprestižnije nagrade Zlatna krafna u kategorijama: mjesni odbori, pojedinačna i grupna
            maska 
           Suđenje Princu Fašniku
           Vatromet 
           Stampedo
FAŠNIČKI ŠATOR
20:00    Lidija Bačić / Fini dečki


*Organizator zadržava prava izmjene programa